İstanbul
DOLAR32
EURO34
ALTIN2492

Axess,Fiziksel Kartı Yanında Olmayanlara Juzdan ile Dijital Ödeme Çözümleri Sunuyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Axess,Fiziksel Kartı Yanında Olmayanlara Juzdan ile Dijital Ödeme Çözümleri Sunuyor
Akbank, Axess kullanıcılarına alışverişte esnek bir mobil ödeme deneyimi sunuyor. Cebe inen Axess kredi kartı başvurusu yapan kullanıcılar, fiziksel kartlarının adreslerine teslim edilmesini beklemeden alışverişe anında başlayabiliyor.

Akbank, Axess kullanıcılarına alışverişte esnek bir mobil ödeme deneyimi sunuyor. Cebe inen Axess kredi kartı başvurusu yapan kullanıcılar, fiziksel kartlarının adreslerine teslim edilmesini beklemeden alışverişe anında başlayabiliyor. Kartı henüz teslim edilmeyen veya yanında kartı olmayan Axessliler, Juzdan üzerinden temassız ya da QR ile mobil ödeme yapabiliyor. 

 

Cebe inen Axess’e başvurmak ise çok kolay. Kullanıcılar Juzdan uygulamasını indirerek Axess kart başvurusunu hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

 

Juzdan, Akbanklı olsun, olmasın, internetten kart bilgilerim çalınır mı korkusu yaşamadan, özgürce, hızlı ve avantajlı alışveriş yapmak isteyen tüm banka ve kredi kartı sahiplerine hitap ediyor. Ceplerimizdeki cüzdanı dijitale taşıyarak kullanıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Axess sahipleri Juzdan ile pek çok ayrıcalık ve kampanyadan da yararlanabiliyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı


Hormonal Dengenizi Korumanın Önemi Nedir?Önceki Haber

Hormonal Dengenizi Korumanın Önemi Nedir...

Türk Doğal Taş Sektörü Güney Kore YolcusuSonraki Haber

Türk Doğal Taş Sektörü Güney Kore Yolcus...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar