İstanbul
DOLAR32
EURO35
ALTIN2450

Bodrium, Uluslararası Bodrum Caz Festivali'nin Açılışına Ev Sahipliği Yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bodrium, Uluslararası Bodrum Caz Festivali'nin Açılışına Ev Sahipliği Yaptı
01 - 15 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası 8. Bodrum Caz Festivali'nin açılış etkinliği Bodrium Hotel & SPA'nın ev sahipliğinde geçekleşti.

Festival sponsorları arasında yer almaktan ötürü mutluluk duyduklarını belirten Bodrium Hotel & SPA Genel Müdürü Yiğit Girgin, yerli ve yabancı bir çok önemli müzisyenin de katıldığı etkinliğin caz severleri buluşturacağını söyledi.

Uluslararası bir turizm destinasyonu olarak kabul edilen Bodrum'un yıllardır birçok kültür, sanat ve spor etkinliğine ev sahipliği yaptığını dile getiren Girgin, bu tarz etkinliklerin çoğalarak artmasının kent için önemine de dikkat çekti.

BODRUMDA CAZ RÜZGARI ESECEK

Caz Derneği tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi destekleriyle düzenlenen 8. Uluslararası Bodrum Caz Festivali, Caz Enerjisi temasıyla gerçekleştiriliyor. Festivalin ilk konserini Tahsin Ünüvar Trio feat. Rüzgar Yıldırım verdi. Festival, 4 Haziran Midtown Metreküp Teras Sahnesi'nde Muğla Türküleri Caz Yorumları, Doruk Çebi "Orchestral" Trio feat. Muğla Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, 5 Haziran'da Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Murat Arkan dinletisi ve Eftal Köklü ile Cazın Enerjisi söyleşisi, 6 Haziran'da Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Sibel Köse & George Kontrafouris feat. Dimitri Vassilakis konseri ve Bodrum Caz Festivali Tasarım Yarışması Ödül Töreni ve Sergisi, 8 Haziran'da Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Neşet Ruacan Trio feat. Sibel Köse | Nükhet Ruacan Anma Konseri, 11 Haziran'da Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Loek Van Den Berg Quintet konseri, 13 Haziran'da Midtown Metreküp Teras Sahnesi'nde Esra Gürçay Quartet ile Önder Focan Trio feat. Güneş Cengiz konseri, 14 Haziran'da Anthaven'da Kerem Görsev Trio ile devam edecek. Festival, 15 Haziranda Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars'ın performansıyla sona erecek.


Avrupa’daki yeşil dönüşüm Türk iklimlendirme sektörü için fırsat mı tehdit mi?Önceki Haber

Avrupa’daki yeşil dönüşüm Türk iklimlend...

İrem Derici'den yeni şarkı...Sonraki Haber

İrem Derici'den yeni şarkı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar