İstanbul
DOLAR32
EURO35
ALTIN2444

Ofçay Relansman Kampanyası başladı…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ofçay Relansman Kampanyası başladı…
Türkiye’nin önde gelen çay markası Ofçay, yeni reklam kampanyası ile tüketicileri “çaylarını tazelemeye” çağırıyor. Markanın, relansman kampanyası ile tazelenme hareketi başlatıyor. Ofçay’ın marka yenilenme süreci yenilenen ambalaj tasarımları ile devam edecek.

Çay sektörünün köklü markalarından olan Ofçay, 1985 yılından beri çay tiryakilerini lezzetleriyle buluşturuyor. Türk insanın çay kültürüne vurgu yapan, tazelenme ve yenilenmeye ihtiyaç duyulan anlara odaklanan yeni reklam filmi, “Ofçay’la tazeleyim mi” söylemi ve müziğiyle tamamlanıyor. Karadeniz’in yüksek dağlarından toplanan ve fabrikaya geldikten 24 saat için işlenen çaylarının tazeliğine de reklam filminin çıkış noktaları arasında.

Çekimleri Trabzon ve İstanbul’da gerçekleştirilen kampanya Muhabbet tarafından tasarlandı.Prodüksiyonunu Kala’nın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Deniz Tarsus oturdu. Yıl boyunca yayında olacak kampanya, TV, online ve basılı medyada tüketicilerle buluşarak, çay tutkunlarını OFÇAY ile tazelenmeye davet edecek.

Ofçay çay severlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Dökme çay, dökme çay kalitesini taşıyan demlik ve barda poşet siyah çayların yanı sıra doğal bitki çayları, meyve çayları, yeşil çay ve form çaylarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Ofçay 1985 yılından bu yana çay severlere hizmet veriyor. Yıllık 90.000 ton çay işleme kapasitesine sahip Ofçay’ın 5 çay işleme, 2 paketleme tesisi bulunuyor. Marka, dökme çay, dökme çayın kalitesini taşıyan demlik poşet ve bardak poşet siyah çay, doğal bitki çayları, meyve çayları, yeşil çay ve form çaylarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.


Simge'den yeni şarkı 'Söyleme'Önceki Haber

Simge'den yeni şarkı 'Söyleme'

Karadeniz'de Büyük Deprem! 9 ilde hissedildiSonraki Haber

Karadeniz'de Büyük Deprem! 9 ilde hissed...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar