İstanbul
DOLAR32
EURO34
ALTIN2491

Osman Genç, Sudan Büyükelçisi ile İkili İlişkileri Pekiştiren Bir Görüşme Gerçekleştirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Osman Genç, Sudan Büyükelçisi ile İkili İlişkileri Pekiştiren Bir Görüşme Gerçekleştirdi
Osman Genç, Sudan Büyükelçisi Nadir Yousif Eltayeb ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. İkili ilişkiler ve projeler ele alındı.

Afrika-Türkiye İş Birliği Platformu Başkanı Osman Genç , Sudan Büyükelçisi Nadir Yousif Eltayeb ile Önemli Bir Görüşme Gerçekleştirdi

Afrika-Türkiye İş Birliği Platformu Başkanı Osman Genç , Sudan Cumhuriyeti Büyükelçisi Nadir Yousif Eltayeb ’i makamında ziyaret etti. Bu ziyaret, Sudan Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti arasında hayata geçirilebilecek projeler ve yatırımların ele alınması, ayrıca ikili ilişkilerin pekiştirilmesi amacıyla düzenlendi.

Görüşme sırasında, Sudan Cumhuriyeti Büyükelçisi Nadir Yousif Eltayeb ​ve Diplomat Arabi Elhasan , Afrika-Türkiye İş Birliği Platformu Başkanı Osman Genç ile bir araya geldi. Toplantıda, iki ülke arasında sağlam temeller üzerine köprüler oluşturma ve iki kardeş ülke arasındaki sıcak ilişkilerin güçlenmesine yönelik anlaşmalar ve konular ele alındı.

Ziyaretin sonunda, misafirperverliği ve dostane karşılaması için Afrika-Türkiye İş Birliği Platformu Başkanı Osman Genç , Sudan Cumhuriyeti Büyükelçisi Sayın Nadir Yousif Eltayeb ’a teşekkürlerini iletti. İkili ilişkiler adına son derece verimli geçen bu görüşme, ülkeler arası projeleri hayata geçirmek ve dostane ilişkileri sürdürmek adına oldukça önemli bir yer tuttu.


Emekli ikramiyesi kabul edildiÖnceki Haber

Emekli ikramiyesi kabul edildi

Trabzonspor'da 24 milyon Euro ödeme yapıldıSonraki Haber

Trabzonspor'da 24 milyon Euro ödeme yapı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar