İstanbul
DOLAR23
EURO25
ALTIN1455

Simon-Kucher'de Üst Düzey Atama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Simon-Kucher'de Üst Düzey Atama
Simon-Kucher İstanbul Ofisi kıdemli direktörü olarak görev yapan Okan Çetintürk, ortak konumuna yükseldi.

Simon-Kucher İstanbul Ofisi kıdemli direktörü olarak görev yapan Okan Çetintürk, ortak konumuna yükseldi. 

Simon-Kucher, İstanbul Ofisine 3. ortak olarak şirketin kıdemli direktörü Okan Çetintürk’ü atadı. 

Okan Çetintürk, şirketin Tüketici Ürünleri ve Perakende global uygulamasının da değerli üyelerinden biri olarak görevini sürdürecek. Beş yılı aşkın süredir Simon-Kucher’in İstanbul Ofisi’nde görev yapan Çetintürk’ün ortak pozisyonuna yükselmesinde Türkiye’de yaratılan başarılı büyüme hikayesinin etkili olduğu bildirildi. Şirketin tüketici ürünleri, perakende ve hızlı servis restoran sektörlerindeki işlerinden sorumlu ortak olan Çetintürk, şirketlerde daha sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi sağlamak için strateji, satış, pazarlama ve dijital dönüşüm alanlarında uzmanlığını aktarmaya devam edecek. 

Okan Çetintürk Kimdir?

Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Brandeis International Business School'dan MBA derecesi aldı. Kariyerine ABD’de EMC Corp.’ta başladı. Burada görev aldığı 4,5 yılın ardından Türkiye ve Orta Doğu pazarları odağında danışman olarak çalıştı.

2018’de müdür olarak katıldığı Simon-Kucher’de önce direktör ardından kıdemli direktör olarak çalışmalarına devam etti ve 2023 Ocak itibarıyla şirketin global ortakları arasına katıldı. Çetintürk, şirketin tüketici ürünleri sektöründeki işlerinden sorumlu ortak olarak deneyimini ve bilgi birikimini Türkiye’nin en büyük şirketlerine aktarırken Simon-Kucher’in Küresel Tüketici Ürünleri ve Perakende ekibinin de seçkin bir üyesi.

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı


Dr. Akkuş, “Travmalar, paylaştıkça iyileşir”Önceki Haber

Dr. Akkuş, “Travmalar, paylaştıkça iyile...

Bizim Toptan'dan Yenilenebilir Enerji YatırımıSonraki Haber

Bizim Toptan'dan Yenilenebilir Enerji Ya...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar