İstanbul
DOLAR32
EURO34
ALTIN2437

Umman’lı Fenomenler Qzen Tur ile Karadeniz'de!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Umman’lı Fenomenler Qzen Tur ile Karadeniz'de!
Nüfusu 5 milyona yaklaşan Arap Yarımadasındaki Umman’lı dünyaca meşhur fenomenler, Trabzon merkezli bölgenin sayılı Turizm Seyahat Acentası Qzen Tur ile Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmeye geldi.

Instagram ve snapchat gibi sosyal medyada 5 milyondan fazla takipçileri bulunan fenomen arkadaşlar Yahya ve Abdullah, Qzen Turizm’in ev sahipliğinde Karadenizin doğal güzelliklerini takipçileri ile paylaştı. Qzen Turizm organizesinde Doğu Karadeniz Bölgesinde Trabzon ve Rize’nin doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerini Umman’a ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla bölgeye gelen Ummanlı Sosyal medya fenomenleri, organizasyonu düzenleyen ve kendilerini davet eden Qzen Turizm ortakları kuzenlere teşekkür ettiler.

Ummanlı sosyal medya fenomenleri Doğu Karadeniz gezisi kapsamında Uzungöl, Sümela Manastırı, Boztepe, Sera Gölü, Sultanmurat Yaylası, Çal Mağarası, Rize Çay Çarşısı, Rize Kalesi, Artvin, Giresun, Ordu ve Samsun illerini ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Trabzon Sürmene Yeniay’da ana yol üzerinde bulunan Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Mağazasını da ziyaret eden Ummanlı Sosyal Medya Fenomenleri, İşletme sahibi Ali Rıza Köroğlu ve personeline misafirperverlikleri için teşekkür ettiler. Haunedy’nin Coğrafi Tescilli Mühürlü Anzer Balı ve Anzer Kooperatifi resmi satış yeri olmasının misafirler için çok güzel olduğuna vurgu yapan fenomenler, Haunedy’deki tüm ürünlere özellikle Bademli Özel Lokuma hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Ummanlı sosyal medya fenomenleri, amaçlarının Karadeniz Bölgesini tüm dünyaya tanıtmak ve 2-3 ay gibi çok kısa süren turizm sezonunu yıla yayabilmek olduğunu ifade ettiler. Qzen Turizm ortakları kuzenlerin ve profesyonel ekibinin kendilerini çok güzel karşıladıklarını ve Türkiye’ye gelmekten çok memnun olduklarını ifade eden Ummanlı sosyal medya fenomenleri, ziyaret sonrası İstanbul’a, oradan da ülkelerine döndü.


Trabzonspor Yeni Sponsorunu KAP'a BildirdiÖnceki Haber

Trabzonspor Yeni Sponsorunu KAP'a Bildir...

Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasaray açıklaması! 'Biz şu ana kadar...'Sonraki Haber

Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasara...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar