İstanbul
DOLAR32
EURO35
ALTIN2449

RİZE İL BAŞKANI AYAR, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI KUTLADI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
RİZE İL BAŞKANI AYAR, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI KUTLADI
AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet AYAR, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize Ak Parti İl Başkanı Hikmet Ayar yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi “24 Temmuz 1908 tarihinde Türk basınında sansürün kaldırılması nedeniyle her yıl 24 Temmuz günü “Basın Bayramı” olarak kutlanmaktadır. Halkımızın tarafsız, eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi, demokratik ve şeffaf toplum olmanın öncelikli şartlarından biridir. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, toplumun yapılanmasında ve gelişmesinde hiç şüphesiz büyük rol oynamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeksizin kamuoyunu bilgilendirmek için her türlü zorlukta görevini büyük bir özveriyle icra eden tüm basın sektörüne müteşekkiriz. Meslek ahlakı ve gazetecilik ilkelerine sadakatle bağlı kalarak bu büyük sorumluluğu üstlenen basın milletimizin gören gözü işiten kulağıdır. Milli değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini temel alan bir anlayışla görevini yerine getirerek, ilimizin tanıtımı içinde çalışmalar ortaya koyan ilimizde ve bölgemizde yerel ve yaygın tüm basın kuruluşlarına ve mensuplarına bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

Bu itibarla bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlayan başta yerel basın mensuplarımız olmak üzere bütün gazetecilerin ve basın kuruluşlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
McDonald's Türkiye'de Üst Düzey AtamaÖnceki Haber

McDonald's Türkiye'de Üst Düzey Atama

Trabzonspor’dan Şok Eden Orsic AçıklamasıSonraki Haber

Trabzonspor’dan Şok Eden Orsic Açıklamas...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar